Noblesná a klasická značka NOBLEZA

Talianska noblesná a klasická značka, pôvodom z Holandska. Zdedí biblického ducha európy a predstavuje vytrvalosť, dynamickú osobnosť, láskavosť, nevinnosť, slobodu a zodpovednosť. Nobleza presadzuje špičkový dizajn produktov a sľubuje vysokú kvalitu a lásku k životu zvierat. Nobleza, skutočná ušľachtilá značka produktov pre domáce zvieratá.

Portfolio značky je veľmi široké. Náš online obchod sa zameriava na kvalitné oblečenie. V ponuke ma teplé kabátiky, vesty, pršiplášte, bundy, svetre a veľa iného. Všekty produkty sú vyrobené z kvalitného a funkčného mateirálu. Výrobca myslel na veľkosť každého jedného plemena a preto si tu najde vhodnú veľkosť každý jeden domáci miláčik. Veľkostné obsadenie je veľmi široké začnúc od XS až po 6XL.

Najpredávanejšie modely za rok 2021.

Svetríky: 

Vesty:

Pršiplášte:

Svetová značka ako to už bolo spomínané vyrába výrobky rôzneho druhu. V poslednej dobe sa dostávajú do popredia zábané hračky, vodítka či pelechy.

Obojky:

Hračky:

Vodítka:

Pelechy:

Hore uvedné produkty nepredstavujú celé portfófio znakčy Nobleza. Značka sa stále rozrastá a predstavuje nové a nové produkty. Viacej informácií nájdete v našom E-shope: www.petrelax.sk