Blog

Horúčavy a mačky

Horúčavy a mačky

Dnes sa budeme venovať dôležitej téme, ktorá sa týka našich milovaných mačiek – horúcavy a ako im počas týchto dní zabezpečiť pohodlie a bezpečie. Ak máte doma mačku, ktorá trpí počas horúcich letných dní, tento vlog je pre vás. Poďme na to!


Starostlivosť o psa v horúčave

Starostlivosť o psa v horúčave

Ahojte, vítam vás späť na mojom vlogu! Dnes sa budeme venovať dôležitej téme, ktorá sa týka našich milovaných psov – horúcavy a ako im počas týchto dní zabezpečiť pohodlie a bezpečie. Ak máte doma psa, ktorý trpí počas horúcich letných dní, tento vlog je pre vás. Poďme na to!


Aj zvieratá sa opaľujú! UV ochrana vášho miláčika.

Aj zvieratá sa opaľujú! UV ochrana vášho miláčika.

Dnes sa budeme venovať dôležitej téme – ako chrániť našich miláčikov oblečením počas horúcich letných dní. Ak máte doma mačku alebo psa, ktorý sa trápi s vysokými teplotami, tento vlog je pre vás. Poďme na to!


Chladiace podložky

Chladiace podložky

Ahojte, vítam vás späť na mojom vlogu! Dnes sa pozrieme na tému, ktorá je aktuálna najmä počas horúcich letných dní – chladiace podložky pre psy. Ak máte doma štvornohého kamaráta, ktorý sa v lete trápi s vysokými teplotami, tento vlog je pre vás. Poďme sa na to pozrieť!


Tekutý extrakt z liečivých húb pre zvieratá

Tekutý extrakt z liečivých húb pre zvieratá

Prístup k Zdraviu a Vitalite

Vitajte v dnešnom článku, kde sa ponoríme do fascinujúceho sveta liečivých húb a ich využitia pre zvieratá. Svet zvieratovej medicíny sa neustále vyvíja a objavujú sa nové spôsoby, ako zlepšiť ich životnú kvalitu a zdravie. Jedným z takýchto inovatívnych prístupov je použitie tekutého extraktu z liečivých húb, čo predstavuje zaujímavú alternatívu k tradičným liečebným metódam.


Tajomstvá Mačičej Osobnosti

Tajomstvá Mačičej Osobnosti

Mačacia osobnosť môže byť rozmanitá, no často zahŕňa nezávislosť, hravosť, náklonnosť k pohodliu a teritoriálnosť.


Výcvik Psov

Výcvik Psov

Výcvik psov zahŕňa systematický tréning na poslušnosť a správanie sa podľa príkazov. Využívajte pozitívne posilňovanie, buďte trpezliví a konzistentní vo výcviku.


Cestovanie so psom

Cestovanie so psom

Pri cestovaní so psom zabezpečte dostatočnú ventiláciu, pitnú vodu a bezpečné upevnenie psa v aute. Prineste so sebou jeho potravu, hračky a lekárničku. Pred cestou overte veterinárne očkovanie a mikročip.

Ďalej